Transport i spedycja międzynarodowa

Transport i spedycja

Ekspresowa dostawa towaru do całej Europy już w 48 h.

Przeprawy promowe

Przeprawy promowe

Największy zakres tras w najkorzystniejszych cenach.

Rozliczanie czasu pracy kierowców

Rozliczanie czasu pracy

100% prawidłowa ewidencja czasu pracy kierowców.

Transport i spedycja międzynarodowa

Ekspresowa dostawa towarów do całej Europy 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Szybki i niezawodny transport międzynarodowy i krajowy – już w 48 h w dowolne miejsce w Europie to nasza specjalność.

Świadczymy profesjonalne usługi transportowe na terenie całej Unii Europejskiej od Szwajcarii, Danii po Irlandię, Wielką Brytanię, Hiszpanię, Francję, Włochy, Belgię, Holandię, Niemcy, Litwę, Łotwę, Węgry.

Niezależnie od tego, gdzie mamy dowieźć przesyłkę gwarantujemy terminowe i bezpieczne dostarczenie towaru na wskazane miejsce.

Nasz tabor składa się z najnowocześniejszych pojazdów – 15 busów oraz 20 ciągników siodłowych z naczepami o ładowności od 1 do 24,5 ton, które są dostosowane do przewożenia różnorodnych towarów zarówno małych, dużych jak i ponadgabarytowych.

Wszystkie pojazdy są wyposażone w nowoczesny system GPS, dzięki czemu w każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie znajduje się przesyłka oraz kiedy została odebrana.

Nasi kierowcy to odpowiedzialni i doświadczeni profesjonaliści, którzy dbają o terminowe dostarczenie przesyłek w nienaruszonym stanie.

Przesyłki, jakie przewozimy są objęte wysokim ubezpieczeniem.

Nowoczesna flota i doskonała logistyka pozwalają nam obsługiwać każdy rodzaj zamówienia i zagwarantować bezpieczny oraz szybki transport towarów w każdy zakątek Europy.

Gwarantujemy:

 • Ekspresowy transport towarów do całej Europy – już w ciągu 48 h.
 • Dostawę i odbiór przesyłek 24/7.
 • Transport samochodami o ładowności od 1 do 24,5 ton.
 • Nowoczesną flotę wyposażoną w system GPS umożliwiający sprawdzanie aktualnego miejsca przesyłki.
 • Konkurencyjne ceny.
 • 100% terminowe i bezpieczne dostarczenie towarów.

Dostarczymy Twój towar w dowolne miejsce w Europie już w ciągu 48 godzin.

Zapytaj o cenę transportu. Zadzwoń teraz:

Przeprawy promowe

Bilety na przeprawy promowe, tunele oraz mosty do całej Europy.
Największy zakres połączeń w najkorzystniejszych cenach.

Tanie bilety na promy, mosty i tunele to nasza unikalna propozycja dla firm transportowych. Umożliwiamy szybką rezerwację, a także wybór najbardziej korzystnej oferty w najniższej cenie z gwarancją miejsca na wybranych trasach.

Znajdziesz u nas setki atrakcyjnych połączeń promowych do całej Europy, w tym do najbardziej popularnych miejsc jak Finlandia, Szwecja, Dania, Irlandia, Wielka Brytania lub Niemcy.

Pomagamy w organizacji przepraw promowych, umożliwiając rezerwację miejsca na promach dla każdego typu pojazdów ciężarowych i osobowych.

W naszej ofercie znajdują się także bilety na przejazd tunelami alpejskimi oraz na mosty przebiegające nad skandynawskimi cieśninami.

Szybkiej i łatwej rezerwacji, telefonicznej lub mailowej biletów można dokonać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Gwarantujemy:

 • Szybką rezerwację telefoniczną lub mailową 24/7.
 • Tanie bilety na przeprawy promowe, tunele i mosty.
 • Najbardziej popularne połączenia promowe.
 • Ponad 500 tras w Europie.
 • Rezerwacja na dowolne typy pojazdów ciężarowych oraz dostawczych.
 • Konkurencyjne ceny.

Zarezerwuj bilet na przeprawy promowe, tunele lub mosty. Zadzwoń teraz.

Rozliczanie czasu pracy kierowców

Rozliczamy także płacę minimalna we Francji oraz Niemczech !!

Profesjonalnie. Kompleksowo. Niezawodnie.

Zaoszczędź czas i uniknij kar finansowych. Powierz nam rozliczenie czasu pracy kierowców i miej pewność, że ewidencja jest prowadzona prawidłowo w 100%.

Specjalizujemy się w profesjonalnym rozliczaniu czasu pracy kierowców zgodnym z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy.

Przygotowujemy kompleksowe raporty, archiwizujemy wszelkie dokumenty na potrzeby kontroli przez PIP, udzielamy porad telefonicznych i doradzamy jak rozwiązać problemy związane z rozliczaniem czasu pracy oraz dietami dla kierowców.

Wykonujemy ewidencję dostosowaną do specyfiki czasu pracy kierowców, która jest sporządzana na podstawie danych uzyskanych z kart kierowcy, tachografu cyfrowego, zapisu na wykresówkach oraz innych dokumentów, które potwierdzają czas pracy kierowcy. Dzięki temu gwarantujemy pewność, że ewidencja jest wykonana poprawnie.

Dbamy nie tylko o prawidłowe rozliczenie czasu pracy kierowców, ale również reprezentujemy klientów podczas kontroli PIP i ITD, a także fachowo pomagamy odwoływać się od decyzji organów przeprowadzających kontrolę.

Dzięki profesjonalnej ewidencji czasu kierowców, jaką wykonujemy pomagamy, naszym klientom uniknąć kar finansowych i mandatów za sprawą bieżącej kontroli czasu jazdy, przerw i odpoczynków kierowców. Umożliwiamy również prawidłowe wyliczenie wynagrodzenia dla pracownika, uwzględniając m.in. godziny nadliczbowe, pracę w godzinach nocnych.

Gwarantujemy:

 • 100% prawidłowe wyliczenie ewidencji czasu pracy kierowcy.
 • Ewidencjonowanie czasu pracy kierowców zgodną z wytycznymi Państwowej Inspekcji Pracy.
 • Archiwizację dokumentów.
 • Analizę naruszeń czasu jazdy przerw i odpoczynków.
 • Obliczanie należności za delegacje służbowe kierowców z uwzględnieniem godzin nadliczbowych i nocnych.
 • Odczytywanie kart kierowców i tachografów.
 • Reprezentowanie podczas kontroli z PIP oraz ITD.
 • Przygotowanie odwołań od decyzji PIP i ITD.
 • Audyt dokumentacji ITD i PIP.
 • Profesjonalne doradztwo telefoniczne 7 dni w tygodniu.

Zapytaj o ewidencję czasu pracy kierowców. Zadzwoń teraz:

O firmie

P&S Polska to nowoczesna firma specjalizująca się w transporcie międzynarodowym i krajowym oraz świadczeniu kompleksowych usług dla firm transportowych, które wyróżnia niezawodność i najwyższa jakość

Zapewniamy ekspresową dostawę i odbiór towarów 24/7 na terenie całej Unii Europejskiej. Dysponujemy taborem składającym się z 15 busów oraz 20 ciągników siodłowych z naczepami przystosowanymi do przewożenia przesyłek każdej wielkości, w tym ponadgabarytowych. Zatrudniamy profesjonalnych i odpowiedzialnych kierowców, którzy dbają o to, by przesyłki dotarły na wskazane miejsce zawsze na czas i w nienaruszonym stanie.

 • P&S Polska

  Wyróżniamy się na tle konkurencji nie tylko jakością usług.

  Więcej

P&S Polska wiedza i doświadczenie

Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, dlatego pomagamy w profesjonalnym rozliczeniu czasu pracy kierowców oraz oferujemy szybką rezerwację biletów na przeprawy promowe, tunele i mosty do całej Europy.

Korzystamy z nowoczesnych systemów teleinformatycznych, nasze pojazdy są wyposażone w zaawansowane systemy GPS do monitoringu przesyłek, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewniać efektywne rozwiązania.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, by rozwijać zakres usług i odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć na nasz profesjonalizm, elastyczność i indywidualne podejście.

Nietypowy towar, ekspresowa wysyłka przesyłki – pomożemy w każdym przypadku i znajdziemy najbardziej korzystne rozwiązanie.

Niezawodność, terminowość, dyspozycyjność 24/7, najwyższy poziom usług i obsługi klienta to atuty naszej firmy, które z pewnością Państwo docenią.

 • Transport i spedycja międzynarodowa
 • Transport i spedycja międzynarodowa
 • Transport i spedycja międzynarodowa

Nowoczesna flota

Posiadamy 60 nowoczesnych samochodów, którymi bezpiecznie dostarczymy Państwa towar w 48 h na terenie niemal całej Europy.

Zdobyte doświadczenia

Przejechaliśmy już ponad 8 mln kilometrów, zdobywając niezbędne doświadczenia by, szybko i profesjonalnie realizować Państwa zlecenia.

Przewiezione ładunki

Ponad 7000 przewiezionych i dostarczonych na czas ładunków w tym wiele niestandardowych, takich jak helikopter czy maszyny budowlane.

Kontakt

P&S Polska sp. z o.o.

Ul. Piątkowska 163, 61- 693 Poznań

00 48 666 655 222, 00 48 666 677 222

biuro@pands.pl

Wyślij zapytanie